Hakkımızda

Derin Aile Danışmanlık Merkezi, İstanbul’un Kağıthane ilçesinde hizmet veren bir kurumdur.

Hakkımızda

Özel Derin Aile Danışma Merkezi Ocak 2021’de Aile Danışmanı Gülizar Göl tarafından kurulmuştur. Çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere destek vermektedir. Bireyler, aileleri oluşturur, aileler ise toplumlu oluşturmaktadır. Dolayısıyla sağlıklı birey; sağlıklı aile ve sağlıklı toplum demektir. Bu bilinçle bir çok aileye danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Aile Danışmanı Gülizar Göl, yetişkin, çift ve aile danışmanlığında online ve yüz yüze hizmet vermektedir. Gülizar Göl, Marmara Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuş ve yine Marmara Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitimini almıştır. Şu an aynı zamanda özel bir üniversitede psikoloji alanında lisans ve yüksek lisans yapmaktadır. Aldığı eğitimler şunlardır:

Başkent Üniversitesi: İlişki ve Evlilik Danışmanlığı
Zion Psikayatri Akademisi: EMDR
Cised: Cinsel Terapi(Kadın ve Erkek Cinsel İşlev Bozuklukları)
Uluslararası Psikologlar Derneği:
Cinsel Terapi Eğitimi
Filial Oyun Terapisi Eğitimi
Beslenme Psikolojisi Eğitimi
Çocuk Resimleri ve Analizi Eğitimi
International University:
Aile, Evlilik ve Çift Danışmanlığı Eğitimi
Bireyler ve Çiftler İçin Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi
MMPI-Minnessota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Değerlendirme Eğitimi
Klinik Görüşme Becerileri Eğitimi
Çocuk Odaklı Danışmanlık Becerileri Eğitimi
Çocuk Gelişimi ve Psikolojisi
Oyun Terapisi
Travma Sonrası Stres Bozukluğu Eğitimi
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktive Bozukluğu Eğitimi
Çocuk Değerlendirme ve Objektif Çocuk Testleri Eğitimi
Freud University:
Disleksi Eğitimi
Masal Terapisi
Montessori Eğitimi
https://www.derinailedanismanligi.com/wp-content/uploads/2022/06/WhatsApp-Image-2022-06-03-at-18.01.16.jpeg

Yılın Aile Danışmanlık Merkezi Ödülü

https://www.derinailedanismanligi.com/wp-content/uploads/2022/06/Odul.jpeg
https://www.derinailedanismanligi.com/wp-content/uploads/2022/06/Odul-6.jpeg
https://www.derinailedanismanligi.com/wp-content/uploads/2022/06/Odul-2.jpeg

Ekibimiz

https://www.derinailedanismanligi.com/wp-content/uploads/2018/01/img-team-member-01.jpg

PSIKOLOGHavvanur Taş

Psikoloji alanında, online ve yüz yüze hizmet vermektedir. Psikolog Havvanur Taş Kadir Has üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olmuş ve sonrasında İstanbul Bilgi üniversitesi Travma ve Afet Çalışmaları Uygulamalı Ruh Sağlığı Yüksek Lisans programına başlamıştır. Şu anda yüksek lisans eğitiminde tez dönemindedir. Eğitim hayatı boyunca Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalı ve İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi başta olmak üzere birçok yerde staj yapma imkanı bulmuştur. Stajların yanısıra gönüllülük faaliyetlerine verdiği önem ve hassasiyetten ötürü YÖRET Vakfı- Şiddetsiz Toplum Projesi, Koronavirüs Enfeksiyonu Online Ruhsal Destek Programı (KORDEP), Bir Küçük Mucize Derneği, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Otizmli Çocuklarla Haydi Oyuna Projesi, World Human Relief derneği ile Marmaris yangın afet bölgesine psikososyal destek, Bebek ve Ruh Sağlığı Derneği gibi birçok dernek ve projede gönüllü olarak çalışmış ve bazılarında çalışmalarını sürdürmektedir.
Kindyroo Uluslararası Erken Çocukluk Dönemi Gelişim Akademisi'nde kısa dönem eğitmen olarak çalışmış ve çocuk gelişimini gözlemleme şansı elde etmiştir. Çocuk Değerlendirmede Kullanılan ''Objektif Testler”, Çocuk Resimlerini Yorumlama ve Çizim Testleri, Moxo dikkat testi, Diyalektik Davranışçı Terapi, Çocuklarda Uyum ve Davranış bozuklukları Eğitimi, Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, Kids Skills Eğitimi (Çocuklar için Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi), Çocuk ve Ergenlerde Sistemik Aile Terapisi Eğitimi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi/ Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi/ Rasyonel Duygucu Oyun Terapisi/ Filial Terapi eğitimi, Duygu Odaklı Bireysel Terapi 1. ve 2. Düzey, EMDR ve çocuklarda EMDR eğitimi almıştır. Şu an da Özel Derin Aile Danışma Merkezinde çocuk, ergen ve yetişkinler için terapi hizmeti sunmaktadır.
https://www.derinailedanismanligi.com/wp-content/uploads/2018/01/img-team-member-04.jpg

PSIKOLOGBetül Binbuğa

Psikoloji alanında online ve yüz yüze hizmet vermektedir. Psikolog Betül Binbuğa; İstanbul Kent Üniversite Psikoloji Lisans eğitimini tamamlamış ve Arel Üniversitesi, Psikoloji yüksek lisans programında eğitim almaktadır. Aile Danışmanlığı, Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Oyun Terapisi, Evlilik ve İlişki Danışmanlığı, Aile Dizimi ve Bağımlılık Danışmanlığı eğitimi almıştır. Şu an Özel Derin Aile Danışma Merkezinde çocuk, genç ve yetişkinler için terapi hizmeti sunmaktadır.

Bültenimize Abone Olun

Güncel haber ve duyurular icin bültenimize kayıt olun

  Bize ulaşın

  Tüm soru ve sorunlarınız için profesyonel ekibimizle yardıma hazırız.
  Adres
  Sultan Selim Mh. Sultan Selim Cd. NO:57 D:4 Kağıthane/İstanbul
  (Ziraat Bankası Üzeri)
  Tel
  (0534) 293 14 50
  (0212) 916 19 88
  Email
  info@derinailedanismanligi.com