Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Aile terapi ve danışmanlığı
Eşler ve diğer aile bireyleri arasındaki iletişim ve etkileşim üzerine kuruludur. Terapist sorun olarak gündeme getirilmeyen bir konuya değinmez. Temel amaç, gündeme sorun olarak getirilen konu üzerinde aile içi uyum ve iletişimi sağlayarak ortak bir noktada buluşabilmektir.
Bireysel yetişkin terapisi
Belirli bir yapı içerisinde yetişkin danışanla yapılan bireysel görüşmelerdir. Danışanın getirdiği problem tüm açılardan ele alınarak beraber belirlenen amaca ulaşmak için danışanla birlikte çalışılır. Bireysel yetişkin terapisinin en temel amacı danışanın problemlerle başa çıkma becerisi kazandırmak ve güçlendirmektir.
Ergen terapisi
Ergenin kendisini daha iyi tanıması, isteklerini ve arzularını şekillendirmesi, anne baba ile daha ılımlı ilişkiler kurabilmesi, öfkesini yönetebilmesi konularında fayda sağlamaktadır. Bu süreçte travmalar, kazalar, kayıp ve ölümler gibi zor yaşantılar ile başa çıkabilmesi için mutlaka bir terapi desteğine ihtiyaç duyacaktır.
Evlilik ve Çift terapisi
İlişkilerinde problemler yaşayan, evlilik kalitesini artırmak isteyen aldatan-aldatılan ya da ayrılığı düşünen çiftler içindir. Kişiler terapi sürecine partnerleri ile birlikte başlarlar daha sonrasında gerekirse bireysel olarak terapi sürecine devam ederler.
Cinsel terapi
Cinsel sorunlar konusunda eğitim almış deneyimli terapistler tarafından cinsel sorunları olan birey ya da çiftlere uygulanan bir terapi yöntemidir. Cinsellik sadece cinsel organlarla sınırlı değildir. Kişilerin cinselliği bedensel, sosyal ve psikolojik faktörlerden etkilenir.
Online terapi
İnternet bağlantısı ile görüntülü olarak bir uzmandan alınan terapi yöntemidir. Günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Tercih edilme sebebi ise kişilerin gerek şehir dışında yakın çevrelerinde terapistlerin olmaması gerek yol süresi ve masrafı olmamasıdır.
Oyun terapisi
oyuncakların kullanıldığı ya da değişik tarzda oyunların oynanarak çocukların hissel olarak kendilerini ifade edebilmesini sağlayan terapi çeşididir. Bu ifade kısmında çocuklar, sorunlu oldukları hareket ve düşünce biçimlerinde rahat hissettirilerek bu sorunun üzerine yoğunlaşılmaya çalışılır.
Emdr Terapisi